Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Гідромасажні басейни (СПА басейни) від Brilix та Jacuzzi. Купуйте басейн SPA ціна в Суми

Басейн SPA – це розслаблення, гарне самопочуття, відновлення енергії та життєвих сил. Albion пропонує до продажу гідромасажні басейни в Сумах різних моделей, форм та розмірів. Великий асортимент продукції від відомих світових виробників Brilix та Jacuzzi дозволяє підібрати басейн SPA, що максимально відповідає індивідуальним вимогам.

Гідромасажні басейни Jacuzzi – це басейни СПА високої якості. Кожен басейн SPA має продуманий дизайн та відповідає найвищим стандартам. Гідромасажні басейни Jacuzzi обладнані широким спектром лікувальних гідромасажних форсунок, а вбудована панель керування дозволяє комбінувати різні варіації гідромасажу та налаштувати басейн SPA індивідуально для отримання кращого терапевтичного ефекту.

СПА басейни торгової марки Brilix подарують незабутні враження від купання. Кожен басейн SPA має ряд функцій, включаючи радіо або USB-програвач, світлодіодне освітлення по периметру чаші, а також ергономічне розміщення форсунок для комплексного гідромасажу. СПА басейни Brilix – це гідромасажні басейни нової генерації. Завдяки невеликій вазі та зручним розмірам басейн SPA можна розмістити в будь-якому куточку саду, тераси чи будинку. Всі гідромасажні басейни мають сертифікати якості та відповідають найвибагливішим запитам щодо якості продукції.

Щоб переглянути всі СПА басейни у ​​Сумах, перейдіть на головний сайт Albion www.albion.ua. Якщо Ви бажаєте купити басейн SPA у м. Суми, дізнатися про актуальні знижки та акції, зв’яжіться з менеджерами компанії, скориставшись «Контактами» або сервісом «Зворотній зв’язок».