Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Скористайтеся можливістю придбати аксесуари та купити обладнання для басейнів у Сумах

Будучи власником басейну, Ви, без сумніву, будете зацікавлені у забезпеченні його тривалої експлуатації. Щоб догляд за басейном не завдавав зайвого клопоту, Albion пропонує величезний вибір аксесуарів та обладнання для басейнів. Крім розсувних павільйонів та захисного накриття, у нашому асортименті також можна знайти хімію для басейну та матеріали для оздоблення пляжної зони. Купити обладнання для басейнів у Сумах, придбати аксесуари для басейну та підібрати відповідні матеріали для декору прилеглої території можна у фірмовому магазині Floker.

Відпочинок у власному басейні стане ще комфортнішим, завдяки якісному та функціональному обладнанню. Комплектуючі для басейну полегшать догляд за ним та створять усі необхідні умови для приємного та безпечного відпочинку. Щоб зробити замовлення та купити обладнання для басейнів в Сумах, Ви можете відвідати наше представництво або зв’язатися з менеджерами будь-яким зручним способом.

Відвідавши фірмовий магазин Floker у місті Суми, Ви можете придбати:

 • фільтрація для басейну (фільтраційна установка);
 • водні автоматичні та ручні пилососи;
 • скімер;
 • форсунки;
 • тепловий насос;
 • проток;
 • ультрафіолетову лампу;
 • іонізатор;
 • станцію електролізу (соляну установку);
 • станцію дозації (обладнання для дозування хімії);
 • аксесуари для басейну.

Основним обладнанням, яке є однією з найважливіших складових будь-якого басейну, можна назвати фільтрацію. Система фільтрації складається з фільтраційної установки, форсунок, що зв’язують труб для подачі та руху води. Це обладнання виконує очищення води у басейні механічним способом за допомогою фільтра з піщаним наповнювачем.

Щоб очистити стінки та дно чаші басейну, власники басейнів на додаток до фільтрації використовують спеціальні автоматичні пилососи-роботи, напівавтоматичні та ручні водні пилососи.

Таке обладнання, як скіммер та форсунки, також відіграє першорядну роль в експлуатації басейну. Скіммер робить забір верхнього шару води (у скіммерних басейнах), а форсунки повертають її назад у чашу вже у відфільтрованому та очищеному вигляді.

Регулювати температуру води в басейні та встановити її на оптимальному рівні допоможуть теплові насоси. Дане обладнання для нагрівання води дозволить займатися плаванням за будь-якої погоди.

А для того, щоб займатися водним спортом, любителі активного відпочинку встановлюють у своєму басейні спеціальний атракціон – протитечію для басейну. Протиток дозволить щодня здійснювати запливи на великі дистанції, щоб Ви могли завжди залишатися у формі. Цей водний атракціон створить потужну течію навіть у басейні невеликих розмірів, що є дуже зручним та практичним.

Клієнти, які хочуть убезпечити своїх близьких від шкідливих мікроорганізмів, оцінять унікальні властивості такого обладнання для дезінфекції води, як ультрафіолетова лампа, іонізатор та станція електролізу солі. Без використання хімічних засобів, особливо хлору, ці комплектуючі для басейну знешкоджують бактерії та віруси, що знаходяться у воді басейну, і зроблять перебування в ньому безпечнішим для тих, хто купається.

Першість серед усіх способів дезінфекції води у басейні займає використання хімії для басейнів. Убезпечити відпочиваючих від шкідливих мікроорганізмів допоможе ефективна хімія із вмістом хлору для шокової та комплексної дезінфекції, альгіциди, що знищують водорості, флокулянти, засоби для зниження або підвищення рівня рН та інші препарати.

Щоб внесення хімії відбувалося безперервно і в правильних дозах, багато хто купує станцію дозації. Це обладнання для дозування хімії дозволить автоматично подавати потрібні для дезінфекції дози препаратів. Станція дозування Aseko скоротить кількість бактерій у воді басейну за мінімальної витрати хімії, що створить безпечні умови для відпочинку у власному басейні. Придбати обладнання у Сумах Ви можете у фірмовому магазині Floker, де також можна придбати аксесуари для басейну за виправданими цінами.

Аксесуари для басейну виконають не тільки практичну функцію, а й послужать справжньою окрасою. У магазині Floker Ви можете придбати аксесуари для басейну у Сумах, які зроблять басейн ще більш функціональним, а також покращать його вигляд. Наприклад, підводні галогенні лампи та LED прожектори, світлодіодне освітлення та світильники, що пливуть на водній гладі, перетворять Ваш басейн і зроблять перебування в ньому безпечним, освітлюючи його чашу. А штучні водоспади моделі «Кобра», солярний душ, зручні для спуску в басейн сходи та сигналізація для басейну подарують Вам комфорт та затишок.

Також забезпечити привабливий зовнішній вигляд басейну допоможе дизайн пляжної зони. Матеріали для оформлення території за межами чаші басейну можна підібрати, виходячи з Ваших побажань завдяки широкому асортименту продукції для оздоблення пляжної зони басейну від Albion. Терасні дошки та кам’яні (мармурові) килими KAMFIX допоможуть стильно оформити ландшафт не лише навколо басейну, а й у дворі. Переливні грати MARMARINI, виготовлені з природного каменю Греції, підійдуть для декору переливних жолобів басейну переливного типу. А для бортів басейну скіммерного типу ми пропонуємо оздоблювальний бортовий камінь PIERRA.

Швидко оформити замовлення та купити обладнання для басейнів у Сумах, а також придбати аксесуари для басейну та іншу супутню продукцію від виробника, Ви можете у фірмовому магазині Floker у кожному представництві Albion, або ж скориставшись контактами наших менеджерів.