Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Будівництво басейну у Сумах. Купити басейн (будувати басейни) від Albion

На сьогоднішній день на ринку безліч компаній пропонують купити басейн або будувати басейни. Але як не помилитись у виборі? Адже басейн – складна споруда, а будівництво басейну – трудомісткий процес, що потребує спеціальних знань.

Для того, щоб Ваш басейн радував Вас довгі роки, довірте будівництво басейну в Сумах спеціалісту з басейнів №1 – Albion. Перевірений європейський лідер у галузі будівництва басейну вже понад 20 років успішно працює на ринку України та у місті Суми.

Ми здійснюємо будівництво басейну всіх видів, а також реалізуємо якісну продукцію від світових виробників: павільйони для басейнів IdealCover, гідромасажні басейни Brilix та Jacuzzi, автономні каналізації Bio-CWT, а також обладнання та аксесуари торгової марки Brilix.

Будівництво басейну виконується за європейською технологією, яка дозволяє будувати басейни різноманітних форм і розмірів, а серед широкого модельного ряду готової продукції Ви можете вибрати і купити басейн безпосередньо від виробника.

Ми завжди прагнемо йти назустріч клієнтам, тому у нас завжди діє система знижок, акційні та гарячі пропозиції, де Ви можете придбати басейн та іншу продукцію високої якості за вигідними цінами.
Для отримання більш докладної інформації про те, як будувати басейни в Сумах, а також як купити басейн у місті Суми від нашої компанії, скористайтесь «Контактами», сервісом «Зворотній зв’язок», або перейдіть на наш головний сайт www.albion.ua.